Ceník

Uvedené ceny jsou orientační, finální cenu stanoví lékař po odborném vyšetření a po domluvě na typu a rozsahu výkonu.


Zákroky v oblasti obličeje
Plastická operace obličeje - facelift 37.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, cena je uvedena bez pobytu na lůžkovém oddělení.
Minifacelift 21.000 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii, pobyt na lůžkovém oddělení není potřeba.
Plastická liposukce podbradku 14.000 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii, pobyt na lůžkovém oddělení není potřeba.
Plastická operace horních víček 11.000 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii, pobyt na lůžkovém oddělení není potřeba.
Plastická operace dolních víček 12.000 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii, pobyt na lůžkovém oddělení není potřeba.
Plastická operace uší 15.000 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii, pobyt na lůžkovém oddělení není potřeba.
Zvětšení rtů 9.000 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii, pobyt na lůžkovém oddělení není potřeba.
Aplikace kyseliny hyaluronové 1 injekce 6.000 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii.

Plastické operace prsou
Augmentace (zvětšení) prsou implantáty 38.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez implantátů a bez pobytu na lůžkovém oddělení. 
Implantáty od různých značek se pohybují v cenách od 25.000 Kč.
Augmentace (zvětšení) prsou implantáty včetně modelace 51.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez implantátů a bez pobytu na lůžkovém oddělení. 
Implantáty od různých značek se pohybují v cenách od 25.000 Kč.
Modelace prsou 38.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení. 
Zmenšení prsou včetně modelace 44.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení. 
Zmenšení prsních dvorců 14.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové i lokální anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení.
Operace vpáčených bradavek 12.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové i lokální anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení. 
Operace gynekomastie (zmenšení prsou u mužů) 30.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení. 

Liposukce, plastika břicha
Plastická operace břicha - abdominoplastika 42.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení.
Miniabdominoplastika 34.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení.
Liposukce v 1 oblasti těla (např. břicho) 21.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové i lokální anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení. 
Liposukce ve 2 oblastech těla (např. břicho a boky) 32.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení.
Liposukce ve 3 oblastech těla (např. břicho, boky, vnitřní stehna) 39.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení.
Liposukce paží 32.000 Kč Zákrok je prováděn v celkové i lokální anestezii, uvedená cena je bez pobytu na lůžkovém oddělení. 
Malá excize 1.000 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii.
Velká excize od 1.500 Kč Zákrok je prováděn v lokální anestezii.

Anestezie dle přání

Od 2.500 Kč do 5.500 Kč

Ceník pobytu na nadstandardním lůžkovém oddělení

Pacienti si i při krátké hospitalizaci užijí komfort vlastní koupelny a wi-fi připojením ve dvou nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojích s předplacenou televizí T mobile apod.

Poplatek za pokoj 1.000 Kč / den